SZKŁO HARTOWANE HOFI GLASS PRO+ IPAD 10.9” 10 / 2022 / 11” 11 / 2025 CLEAR
- Produkt na zamówienie
Szanowni Klienci,
W piątek (27.06) realizujemy zamówienia złożone do godziny 13:00.
Wszystkie zamówienia które, nie zostaną zrealizowane
będą wysłane w poniedziałek (30.06).
EAN: 5906302376513
Indeks: 5906302376513
Ceny dostępne po zalogowaniuHofi Hydroflex Pro+ to krystalicznie przejrzysta folia, która zadba o estetyczny wygląd ekranu Twojego urządzenia.
Folia wykonana jest z wytrzymałego tworzywa EPU, dzięki temu samoregeneruje drobne zarysowania i uszkodzenia w ciągu 24 godzin!
Klarowna i jednolita struktura doskonale odwzorowuje barwy i zapewnia doskonałą responsywność.
SPRAWDŹ JAK ZAMONTOWAĆ: https://www.youtube.com/watch?v=3Cg3JZWzHlQ
INSTRUKCJA MONTAŻU:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.
2) Wyczyść dokładnie i odtłuść powierzchnię, a następnie przy pomocy suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.
3) Zainstaluj powłokę jak najrówniej potrafisz przy pomocy pozycjonera i karty bankowej.
4) Pozbądź się większych pęcherzy powietrza przy pomocy karty bankowej, a mniejsze pęcherze oraz nierówności zostaw, wchłoną się same w ciągu 24-48h.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Precyzyjnie wykonany
- Zapewnia skuteczną ochronę
- Doskonała przejrzystość
- Łatwy w montażu i demontażu
- Wymiary: 41x35mm
ZESTAW ZAWIERA:
2 x Folia Hofi HydroFlex Pro+
2 x Zestaw instalacyjny
Dziękujemy za rejestrację w firmie Verna Sp. z o.o., w celu uzyskania szybszego dostępu do cen w sklepie internetowym prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta w celu ustalenia warunków współpracy.
Tel.: +48 22 631 06 00 lub E-mail: biuro@vernagsm.pl