- Nowy
- Produkt na zamówienie
RINGKE FUSION GOOGLE PIXEL 10 / 10 PRO CLEAR
- Nowy
- Produkt na zamówienie
Szanowni Państwo
Informujemy, że z dniem 1 sierpnia 2025 roku następuje ostateczna zmiana numeru rachunku bankowego do dokonywania płatności za wystawiane przez nas faktury.
Nowy numer rachunku bankowego (obowiązujący od 01.08.2025):
39 1140 2062 0000 7988 7500 1001
mBank S.A.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tą zmianą i dziękujemy za Państwa wyrozumiałość. Zmiana ta podyktowana jest względami organizacyjnymi i ma na celu usprawnienie procesu obsługi płatności.
Z wyrazami szacunku,
Verna Sp. z o.o.
EAN: 8800293855484
Indeks: 8800293855484
Ceny dostępne po zalogowaniuRingke Camera Frame to wysokiej jakości osłona ochronna na aparat, zaprojektowana z myślą o maksymalnej ochronie obiektywów smartfona bez wpływu na jakość zdjęć. Każda osłona wykonana jest z wytrzymałego aluminium oraz hartowanego szkła o twardości 9H, co skutecznie zabezpiecza aparat przed zarysowaniami, uderzeniami i kurzem.
Smukła konstrukcja sprawia, że produkt jest w pełni kompatybilny z większością etui i nie pogrubia telefonu. Osłony wyposażone są w powłokę antyrefleksyjną oraz oleofobową, która minimalizuje odbicia światła i zapobiega powstawaniu odcisków palców.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Cienki i lekki
- Oleofobowa powłoka
- Łatwy w montażu i demontażu
ZESTAW ZAWIERA:
2 x Komplet nakładek na obiektyw Ringke
2 x Zestaw instalacyjny
Dziękujemy za rejestrację w firmie Verna Sp. z o.o., w celu uzyskania szybszego dostępu do cen w sklepie internetowym prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta w celu ustalenia warunków współpracy.
Tel.: +48 22 631 06 00 lub E-mail: biuro@vernagsm.pl