PB13-22.5W o pojemności 20000mAh to funkcjonalny power bank, który został stworzony przez renomowaną markę Tech-Protect. Jego moc wynosi 22.5W, co pozwala na szybkie ładowanie nawet kilku urządzeń równocześnie. Akcesorium obsługuje różne protokoły szybkiego ładowania, w tym PD3.0, QC3.0, AFC, FCP i SCP, co oznacza, że jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Elegancki
- Minimalistyczny
- Wyświetlacz LED
- Latarka
- Pojemność: 20000mAh (3.7V)
- Napięcie wejściowe USB-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
- Napięcie wejściowe Lightning: 5V/2.4A, 9V/2A
- Napięcie wyjściowe USB-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
- Napięcie wyjściowe USB1/USB2: 5V/4.5A, 9V/2.5A, 12V/1.87A